Aug 31

PLANOWANY POWRÓT GRUPY SPORTOWEJ Z SUCHEJ BESKIDZKIEJ 31 sierpnia 2016 o godzinie 14:00 -15:00


NIE MA MOŻLIWOŚCI PRZESUNIĘCIA ŻADNEJ Z GRUP SPORTOWYCH W PLANIE i ŻADEN ZAWODNIK NIE UCZESTNICZY W ZAJĘCIACH W GRUPIE DO KTÓREJ NIE NALEŻY!!!


W PIĄTEK ZACZYNAMY ZAJĘCIA TRENINGIEM o 6:00 i KOŃCZYMY TRENINGIEM o 18:00.

W SOBOTĘ 3 września 2016 zajęcia dla każdej z grup nie odbędą się.


ZEBRANIE Z RODZICAMI NOWEJ GRUPY SPORTOWEJ ODBĘDZIE SIĘ WE WTOREK 6 września 2016 roku na stołówce SP190 o godzinie 17:15.

 

SKŁADKA PŁATNA DO 10 KAŻDEGO MIESIĄCA w wysokości 100zł, płatna przez 10 miesięcy. We wrześniu i styczniu dodatkowo płatna SKŁADKA SEMESTRALNA W WYSOKOŚCI 50 zł.

PROSZĘ BY PRZELEWY BYŁY OPISANE W NASTĘPUJĄCY SPOSÓB: imię i nazwisko, grupa, miesiąc (we wrześniu plus składka semestralna)

np. JAN KOWALSKI, II, wrzesień plus składka semestralna


ZA BRAK UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH KLUB NIE ZWRACA SKŁADKI.



 OBÓZ SUCHA BESKIDZKA

9:00 śniadanie
14:30 obiad
19:15 kolacja
16:15-19:00 zgodnie z planem trening w wodzie

20 sierpień 2016

8:00 starsza grupa (trener Kowalska i Młynarczyk) bieganie

10:30 - 14:30 zdobycie przez wszystkich szczytu Magurka 872 m

16:00 - 17:30 młodsza grupa (trener Myślińska i Jankowska) trening w wodzie

16:15 -16:45 starsza grupa trening na lądzie

17:30 - 18:15 młodsza grupa czas wolny w aquaparku

17:30 - 19:00 starsza grupa trening w wodzie


21 sierpień 2016

10:30 -14:00 zdo bycie przez wszystkich szczytu Jasień 505 m, zwiedzanie z przewodnikiem Zamku Suskiego

reszta planu jak wyzej


22 sierpnia 2016

8:00 starsza grupa bieganie

10:30 -12:00 każda grupa spacer po okolicy

12:00 - 14:00 starsza grupa bilard

12:30 - 13:15 młodsza grupa trening na lądzie

16:00- 17:00 starsza grupa mecz piłki nożnej

reszta planu jak wyżej


23 sierpnia 2016

8:00 starsza grupa bieganie

10:00 11:30 młodsza grupa zajęcia na Orliku

10:30 -11:30 starsza grupa trening na lądzie

reszta planu jak wyżej


24 sierpnia 2016

8:00- 18:00

autokarem z Suchej Beskidzkiej dostaliśmy sie do Przełęczy Krowiarki.

Grupy trener Jankowskiej, trener Kowalskiej i trenera Młynarczyka pod okiem Przewodnika Beskidzkiego i Ratownika Górskiego zdobyli szczyt Babia Góra 1725 m.

Grupa trener Myslińskiej z Przęłęczy Krowiarki szlakiem niebieskim przeszła do Schroniska PTTK Markowe Szczawiny i oczekiwali na zejście straszych grup z Babiej Góry.

Wszyscy z Markowych Szczawin zeszli do Zawoi Markowej, gdzie oczekiwał na nas autokar.


25 sierpnia 2016
10:00 - 11:30 mlodsza grupa zajęcia na Orliku
10:30 - 12:00 starsza grupa zajęcia na lądzie i bieganie
12:30 -14:00 spacer po okolicy
16:15 - 19:00 treningi w wodzie i zabawa w aquaparku
20:00 - 21:00 starsza grupa bilard
20:15 - 21:00 młodsza grupa zajęcia na lądzie i bieganie

26 sierpnia 2016
  8:30 - 9:00 starsza grupa bieganie
10:30 - 13:00 wycieczka do Karczmy Rzym połączona ze spacerem po okolicy
16:00 - 17:00 starsza grupa mecz piłki nożnej na Orliku
16:00 - 17:30 młodsza grupa trening w wodzie
17:30 - 18:15 młodsza grupa aquapark
17:30 - 19:00 starsza grupa trening w wodzie





W dniach 19-21.07.2016r. w Opolu odbyła się Olimpiada Młodzieży Mistrzostwa Polski juniorów 17-18 lat.

Paulina Piechota wywalczyła 4 medale: 3 złote na 200, 400, 800 dowolnym i srebro na 200 motylem

Wiktoria Nieszporek trzykrotnie wywalczyła finaly A i zajmowała tam: 4 miejsce na 200 klasycznym (Wiktorii zabrakło tylko 5 setnych do medalu), 5 miejsce na 50 klasycznym oraz 7 na 100 klasycznym

Serdeczne gratulacje dla zawodniczek i ich trenera Marcina Młynarczyka

 

 

W dniach 15-17.07.2016r. odbyły się w Ostrowcu Świętokrzyskim Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 16 lat. 

Patryk Pawlaczyk wywalczył 2 medale: srebro na 200 grzbietem oraz brąz na 1500 dowolnym a także zajął 5 miejsce na 400 dowolnym
Krzysztof
 Fiks   wywalczył srebro na 200 motylem oraz zajął 4 miejsce na 100 motylem  
Filip Mańka 5 pozycja na 400 zmiennym oraz 8 na 200 motylem i na 200 zmiennym
Maciej Woźniak 9 pozycja na 200 oraz 400 zmiennym oraz 13 na 1500 dowolnym

Nasi chłopcy zdobyli także brązowy medal w sztafecie 4*100 zmiennym oraz zajęli 6 pozycję w sztafecie 4*200 dowolnym

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników i ich trenera Marcina Młynarczyka! 


Znalezione obrazy dla zapytania kciuk gif 

W dniach 15-17.07.2016r. odbyły się w Lublinie Letnie Mistrzostwa Polski Juniorów 15 lat. 
Karolina Piechota  wywalczyła 2 medale: złoto na 800 dowolnym, srebro na 400 dowolnym, oraz zajęla 7 pozycję na 200 dowolnym
Julia Balcer  dwukrotnie wywalczyła finały a i zajęła tam 9 pozycję na 100 motylem i 10 na 200 motylem oraz wywalczyła fin b na 200 grzbietem
Patryk Mistakiwicz wywalczył fin a na 200 motylem i zajął tam 8 pozycję oraz wywalczył fin b na 100 motylem

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników i trenera Marcina Młynarczyka! 



 

W dniach 06-10.07.2016r. w Hódmezővásárhely odyły się Mistrzostwa Europy Juniorów. W składzie reprezentacji Polski znalazła się zawodniczka UKS-190 Paulina Piechota, która rywalizowała na dystansach 400m, 800m i 1500m w stylu dowolnym.

Paulina na dystansie 1500 m stylem dowolnym ustanowiła NOWY REKORD POLSKI JUNIORÓW 17 i 18 lat

 Serdeczne Gratulacje dla naszej zawodniczki i jej trenera MARCINA MŁYBARCZYKA!

reka-ruchomy-obrazek-0052 Gify, linieGify, linie


W dniach 08-10.07.2016r. w Olsztynie odbyły się Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych 14 lat.

 Fantastycznie zaprezentowali się nasi zawodnicy na tych mistrzostwach awansując do finałów oraz ustanawiając swoje nowe rekordy życiowe.


Wiktor Rajca dwukrotnie wywalczył Fin A i zajął tam 4 pozycję na 400 zmiennym oraz 6 pozycję na 200 motylem, wywalczył także Fina B na 200 zmiennym

Olivia Rajca wywalczyła Fin A na 400 zmiennym i zajeła tam 5 miejsce oraz dwukrotnie zakwalifikowała się do Fin B

Barbara Pawłowska wywalczyła Fin A na 200 motylem i zajęła tam 5 pozycję oraz trzykrotnie zakwalifikowała się do Fin B

Sztafeta damska w składzie: Paulina Miksa, Małgorzata Nowakowska, Barbara Pawłowska i Olivia Rajca zajęła wysoką 4 pozycję w konkurencji 4*200 dowolnym oraz 8 miejsce 4*100 zmiennym.

Serdeczne gratulacje dla naszych zawodników oraz trener Sylwii Kowalskiej!





DZIECI ZAKWALIFIKOWANE DO UKS190--------------------------------------------->

 

ZGRUPOWANIE SUCHA BESKIDZKA - patrz zakładka Obóz Sucha Beskidzka

 Kartę zgrupowania Sucha Beskidzka można pobrać TUTAJ

 

W dniu 17.06.2016 zarząd UKS190 uchwalił, że z dniem 31.07.2016 zawieszeniu ulegają wszystkie dotychczasowe uchwały dotyczące systemów nagród oraz dofinansowań udziału w Mistrzostwach Polski.

 

 

 Zawodnicy UKS190, którzy kończą pierwszy etap edukacji w szkole podstawowej kontynuują naukę w KLASIE SPORTOWEJ W GIMNAZJUM 44 w Łodzi przy ulicy DEOTYMY 1, z którym UKS190 współpracuje od lat. Dzięki uprzejmości i przychylności DYREKCJI GIM 44 nasi zawodnicy mają dostosowany plan zajęć w szkole do planu treningowego.
 

 


Pływamy dla śmiechu, pływamy ze łzami, 
pływamy dla szaleństwa, pływamy dla strachu,
pływamy z nadzieją, pływamy dla krzyku.
Marzenia Tworzymy ...



   

           

 


licznik odwiedzin środa, 31 Sierpień 2016 e-mail: uks190lodz@gmail.com

W związku z zakończeniem roku podatkowego
Zarząd UKS-190 zwraca się z prośbą do wszystkich członków
i sympatyków klubu o przekazanie

1% podatku na rzecz UKS-190.
Wpłacone środki przeznaczone zostaną na rzecz naszych zawodników.

 

Wpłat należy dokonywać na
Miejski Szkolny Związek Sportowy
nr KRS 0000401965 cel szczegółowy – UKS-190
.

 

Bardzo dziękujemy za okazane wsparcie

 

Zarząd UKS-190