Pływanie. Pokaz łódzkiej mocy – 17 medali, dwa rekordy Polski

Z łódzkich reprezentantów najwięcej seniorskich medali, bo aż siedem, wypływała Aleksandra Knop, najwartościowsze wyniki natomiast uzyskała Paulina Piechota. Obie zawodniczki trenują w UKS 190 Łódź i są wychowankami trenerów: Sylwii Kowalskiej i Marcina Młynarczyka.

Paulina zdobyła 2 złote i 1 srebrny medal, a w konkurencjach 800 i 1500 m dowolnym wynikami 8.18,62 i 15.52,72 ustanowiła rekordy Polski i złamała minima na przyszłoroczne mistrzostwa Europy w Budapeszcie. Ola wywalczyła natomiast 2 złote na , 3 srebrne i 2 brązowe krążki. W klasyfikacji medalowej UKS 190 zajął piąte miejsce.