Dzień bez medalu dniem straconym

Dzień bez medalu dniem straconym, dzień bez złota dniem straconym. Aleksandra Knop zostaje mistrzynią Polski na 400 dowolnym. Brązowy medal do swojego dorobku dokłada Natalia Piekarska na 200 zmiennym. Dwa czwarte miejsca w finałach A czyli Bartosz Kobus na 100 klasycznym i Julita Kossowska na 400 dowolnym. Dużą determinacją i wolą walki popisali się Konrad Zieliński i Wiktoria Wrzesińska zajmując na 400 dowolnym odpowiednio 6 i 5 miejsce. Dwa finały A wypływał Wiktor Pacewicz, szósty na 200 zmiennym i ósmy na 50 grzbietowym. Warto dodać świetny wyścig w finale B Weroniki Gomułki, który dałby jej 4 miejsce w finale A. Jutro walczymy dalej a ostatni dzień to jest nasz dzień 😁 to co lubimy najbardziej 200 delfin, 800 kraul, 1500 kraul, 200 klasyczny–nasze sprinty